15311049_1219131208133760_162255944_o

 

Життя у великому місті відрізняється від життя у маленьких містечках. Кожна з нас одного разу приїхавши сюди змушена була щось в собі змінити аби пристосуватись до нового місця. Закохуючись у велике місто ми часто забуваємо про себе, свої потреби і бажання, мрії та цілі, примхи та забаганки.

Запрошуємо вас подивитись та роздивитись «серіал» вашого життя – які ролі в ньому ви граєте, за якими амплуа ховаєте себе справжню – за ліричною кокеткою, яка у флірті та стосунках часто губить себе, фантастичною кар’єристкою чи мамою, яка все звалює на свої плечі та рятує світ, а може ви комедійна акторка, яка завжди іронізує над собою, ховаючи біль кудись глибоко всередину?

Пропонуємо такі терапевтичні «серії»:
1. «Право на туфлі» – право на час та задоволення для себе;
2. «Той самий» або як підстелити соломки, щоб падати з гори своїх очікувань було не так боляче;
3. «З вогню в полум’я» – чому зміни в житті не настають, або як допомогти бажаному прийти у своє життя;
4. «Ми шльондри?» – про соціальні ярлики та жіночі ідентичності;
5. «Холодна війна» або «Закляті друзі» – про жіночу конкуренцію та дружбу;
6. «Бери мало, говори мало», «Легко дісталось, легко пішло», або сімейні послання, які заважають жити;
7. «Другий лишній» – про складнощі стосунків;
8. «Американка в Парижі» – про різницю культури великого та малого міста, різницю менталітету їх мешканців та як з цим жити;
9. «Політкоректність і ерекція» – як нескромно хотіти більшого або про скромність, яка вбиває наше “хочу”;
10. «Зміна сукні» – про сміливість завершувати, відпускати і де шукати сили, щоб йти далі;
11. «Моє справжнє життя» – ресурси, яких ми не помічаємо.

Зустрічі жіночої групи відбуватимуться двічі на місяць увечері буднього дня і триватимуть протягом трьох годин. Кількість місць обмежена.

Попередній запис обов’язковий.

Терапевтична група – це простір для дослідження себе поряд з іншими людьми, умови в якому значно безпечніші аніж в реальному житті. Завдяки професійному психологічному супроводу групових процесів, тут можна бути не такою як завжди, іншою, різною – побути в нових ролях, щоб знайти себе.

Після перших 3 зустрічей приєднатися буде неможливо, кількість місць обмежена. Група підтримана правилом конфіденційності. Всього плануємо 10 «серій», але за бажання учасниць «дознімаємо» наступний сезон.

Ведучі:
Оксана Дубравіна – психолог, гештальт терапевт, тренер. Завершила спеціалізацію арт-терапія, як шлях до контакту і спосіб зустрічі людини з людиною. Психологія кризи та інтервенція під час кризи.
Дар’я Трегуб – практикуючий психолог, ведуча психологічних тренінгів та груп. Маю спеціалізацію по роботі з сім’ями та парами (спеціалізація ВСППГП) та по роботі з тілесністю. Член УСП


Запис та додаткова інформація за телефонами:
+38 (099) 069 85 19, +38 (093) 066 26 92 – Дар’я;
+38 (066) 497 54 00 – Оксана.